telefon736 489 800, 736 489 809 info@mujhost.czinfo@mujhost.cz kontaktní formulářkontaktní formulář Ověřit doménu
MUJHOST.cz | O Mujhost.cz

O Mujhost.cz

Vznik a pozice

Firma G2 server CZ s.r.o. pod původním názvem Gigant GROUP s.r.o. byla oficiálně založena 22.11.2004, ale projekt MUJHOST.cz je v provozu již od roku 2001. I přes poměrně krátkou historii si společnost vybudovala na trhu doménových a hostingových služeb svoji stabilní pozici a renomé kvalitního a seriózního partnera.

Kvalitní zázemí

Díky kvalitnímu serverovému parku tvořenému značkovými servery SuperMicro a Intel umístěnými na páteřní lince NIX v moderním datacentru, poskytujeme našim klientům dostatečný prostor pro rozvoj jejich projektů na webu a také jistotu, že o jejich data je dobře postaráno. O dohled nad servery se 24 hodin denně / 7 dní v týdnu stará tým skutečných profesionálů.

Kvalita a outsourcing

O kvalitě našich služeb svědčí i to, že formou outsourcingu dodáváme doménové a hostingové služby řadě partnerským firmám, jejichž počet utěšeně narůstá.

Krédo

Naším krédem je profesionální servis za rozumnou cenu s otevřeným a upřímným přístupem k zákazníkovi. Neslibujeme Vám nesplnitelné, ale to co řekneme, na to se můžete spolehnout.
Služby
Informace
Technická podpora