telefon736 489 800, 736 489 809 info@mujhost.czinfo@mujhost.cz kontaktní formulářkontaktní formulář Ověřit doménu
MUJHOST.cz | Parkování

Doména je parkovaná na MUJHOST.cz

Webhosting

Webhosting M50 až M5000

Nová nabídka webhostingových tarifů je určena všem, kdo potřebují za rozumnou cenu kvalitní a stabilní prostor na webu jak pro osobní a zájmovou prezentaci, tak i pro plné profesionální využití.
Domény

Domény

Široký výběr národních, nadnárodních i eu domén. O registraci, prodloužení i převod domén se Vám postarají naši pracovníci. U vybraných tarifů registrace domény zdarma.
Managed servery

Managed servery

Pronájem těchto serverů je i včetně nainstalovaného software buď Windows, nebo Linux. U těchto serverů se staráme o kompletní provoz včetně správy serveru a technické podpory.
 
Webhosting INDIVIDUAL

Webhosting INDIVIDUAL

Hostingový tarif určený pro vlastní, individuální nastavení parametrů tarifu.Profesionálně  udržovaný webový prostor včetně přidružených služeb pro Vaši prezentaci, dle Vašich požadavků a přání. Sami si zvolte odpovídající cenu tarifu.
Dedikované servery

Dedikované servery

Pro náročnější internetové projekty nabízíme pronájem dedikovaných serverů, umístěných v datacentru. Přijatelná cena, konfigurace dle Vašeho požadavku a značka SuperMicro je zárukou kvality poskytovaných služeb.
Partnerský program

Partnerský program

Tvoříte internetové stránky, ale nemáte možnost vlastního hostingu? Nabízíme Vám možnost získání profitu jednak provizním programem, nebo dealerským programem. Kontaktujte naše obchodní oddělení pro kompletní informace.
Služby
Informace
Technická podpora