telefon736 489 800, 736 489 809 info@mujhost.czinfo@mujhost.cz kontaktní formulářkontaktní formulář Ověřit doménu
MUJHOST.cz | Partnerský program | Provize

Program PROVIZE

Program PROVIZE

Partnerský program PROVIZE je určen tvůrcům, administrátorům či majitelům WWW stránek s libovolným obsahem, kteří se rozhodli formou pasivní či aktivní propagace produktů MUJHOST.cz vydělávat, a to bez vlastních nákladů.
  • Máte zajímavé stránky s velkou návštěvností?
  • Jste tvůrcem webových prezentací a projektů?
  • Zastupujete zákazníky s menším počtem webhostingů?

Zajímavé stránky s velkou návštěvností

Jste majitelem oblíbených internetových stránek s vysokou návštěvností? Pak je partnerský program PROVIZE jako stvořený právě pro Vás. Staňte se partnerem MUJHOST.cz a umístěte na své stránky jeden z bannerů propagujících naše služby. Za každého zákazníka, který příjde na naše stránky a objedná některou ze služeb přes banner umístěný na Vaší stránce, získáte provizi. Nejedná se však pouze o jednu platbu. Od MUJHOST.cz dostáváte provizi až ve výší 35% z každé uhrazené částky od takového zákazníka, a to po celou dobu jeho hostování u nás. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Tvůrci webových prezentací a projektů

Zabýváte se tvorbou webových prezentací nebo vlastníte webdesignerskou firmu? Partnerský program PROVIZE je jak stvořený pro Vás. Pokud chcete svým zákazníkům zajistit kvalitní a profesionální webhostingové služby s registrací domén, neváhejte se obrátit přímo na nás. Za každého zákazníka Vám navíc zaplatíme privizi, lépe řečeno, za každou jejich zrealizovanou platbu. Provizi tak nedostanete pouze 1x, ale dostáváte ji po celou dobu, co Váš zákazník provozuje své internetové stránky, a to a ve výši až 35%. Pokud Vás partnerský program PROVIZE zaujal, pak nás neváhejte kontaktovat.

Správci webhostingů

Jestliže zastupujete několik zákazníků s menším počtem webhostingů, pak je právě pro Vás určen tento partnerský program. Uzavřením partnerské smlouvy a umístěním všech spravovaných webhostingů na MUJHOST.cz získáváte automaticky nárok na provizi, a to až ve výši 35%. Majitelé domén se stanou zákazníky MUJHOST.cz a fakturace bude probíhat přímo na ně. Za každou zrealizovanou platbu však obdržíte provizi, která Vám bude vždy 1x měsíčně vyplacena. Veškeré informace o zákaznících můžete sledovat v našem partnerském rozhraní a mít tak přesný přehled nad výši své provize. Pokud chcete zůstat i nadále správcem těchto domén, pak ani to není problém. Stačí se pouze uvést jako technický kontakt a veškeré informace o doménách a webhostingu budou chodit i Vám. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.
Služby
Informace
Technická podpora